Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
52 yaşındaki Elizabeth Hurley, 25’lik vücuduyla dikkat çekiyor
52 yaşındaki Elizabeth Hurley, 25’lik vücuduyla dikkat çekiyor
Eski model Elizabeth Hurley, sosyal medyada paylaştığı bikinili pozlarıyla dikkat çekiyor. 52 yaşında olmasına rağmen 25 yaşındaki genç bir kızın vücuduna sahip olan Hurley, bikini koleksiyonundaki parçaların tanıtımını da kendisi yapıyor.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 13 Aralık 2017 - 09:37

Önce modellik, sonra oyunculuk, daha sonra da moda tasarım dünyasına adım atan ünlü model Elizabeth Hurley, geçtiğimiz ay Maldivler’de tatildeydi.
elizabeth-hurley2Tatil boyunca Elizabeth Hurley Beach koleksiyonunda yer alan birbirinden seksi modellerle poz veren 52 yaşındaki model, Instagram paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor.
elizabeth-hurley1Yaklaşık 3 gün önce pembe bir bikini ile kumsala uzanmış bir halde çektirdiği fotoğrafını hesabında paylaşan Hurley, vücuduyla herkesi kendine hayran bıraktı.
elizabeth-hurley3Mankenliği uzun yıllar önce bırakmasına rağmen bırakın yaşıtlarını, kendinden küçük modellere bile taş çıkaran Hurley, markasına ait bikinilerin tanıtımını da kendisi yapıyor.
cat-bikinisKoleksiyondaki parçaların fiyatları da bir hayli yüksek. 600 TL’den başlayan plaj ürünlerinin pek çok müdavimi de var…