Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
60. Grammy Müzik Ödülleri’ne Atiye de katıldı
60. Grammy Müzik Ödülleri’ne Atiye de katıldı
İngilizce albümünün tanıtım çalışmaları için New York’ta bulunan şarkıcı Atiye, 60. Grammy Ödül Töreni’ne katıldı. Atiye, gecede Zeynep Tosun imzalı kırmızı bir elbise giydi.
Moda 30 Ocak 2018 - 12:34

Albüm çalışmalarına New York’ta devam eden Atiye, pazar gecesi 60. Grammy Müzik Ödülleri törenine katıldı. Gecede Zeynep Tosun imzalı kırmızı bir elbiye giydi.
atiye4Kırmızı elbisenin hazırlanması yaklaşık bir ay sürdü. Tüm işlemesi tel kırma olan elbisenin işlemeleri Anadolu'daki zanaatkar kadınlar tarfından yapıldı.
atiye2Aksesuar olarak gelin başı örtmek için kullanılan kırmızı bir örtü tercih eden Atiye’nin başındaki aksesuar tel kırma ve iğne oyası çiçekleriyle tasarlandı.
atiye3Atiye, “Bir kadın olarak, kadınların dünyayı değiştirebilecek gücü ellerinde tuttuklarına inanarak ve ülkemi temsilen burada bulunurken, bunun hem modern hem geleneksel bir yönü olsun istedim, zaten ben de öyleyim!” dedi.

Son güncelleme: 12:37 - 30.01.2018