Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ajda Pekkan, moda sektörüne de el attı
Ajda Pekkan, moda sektörüne de el attı
Süperstar Ajda Pekkan, modacı Zeynep Kartal ile birlikte 25 parçalık özel bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyon 17 Şubat’ta London Fashion Week’te özel bir defileyle ilk kez moda severlerin beğenisine sunulacak.
Moda 19 Ocak 2018 - 20:22

 

Ajda Pekkan, ilk kez kendi markasıyla moda sektörüne imza atacak. Süperstar, moda tasarımcısı Zeynep Kartal ile önceki gün Beşiktaş Condrad Otel'de düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı. Pekkan, moda tasarımcısı Zeynep Kartal ile 25 parçalık özel bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyon 17 Şubat'ta London Fashion Week'te özel bir defileyle ilk kez moda severlerin beğenisine sunulacak.

pekkanajda
“DOĞUMA HAZIRLANIR GİBİ HİSSEDİYORUM”

Gerçekleşen basın toplantısında şıklığıyla göz kamaştıran Ajda Pekkan yeni projesini anlattı. Pekkan;” Kendimi doğuma hazırlanır gibi hissediyorum. Çok heyecanlıyım. İlk fikir aşamasından hazırlık sürecine kadar büyük heyecan duyarak kendi markamla ilk kez moda sektörüne adım atıyorum. Bu yola dünya starlarının tasarımlarını giydiği, çok başarılı işlere imza atmış değerli moda tasarımcısı Zeynep Kartal ile çıktım. Müzikten sonra hayatımdaki ikinci tutkum hep moda olmuştur. Bugüne kadar teklifler aldım ama bu projenin aynı zamanda uluslararası bir platformda olması projeyi daha cazip hale getirdi” dedi. Moda tasarımcı Zeynep  Kartal ise; “Moda dünyasına adım attığım günden bu yana hiçbir zaman “kendime modacı” bir tasarımcı olmadım. Bugüne kadar yaptığım tüm işlerde, İngiltere'de yaşayan bir Türk olarak önceliğim hep ülkem oldu. İlk günden beri hayalim buydu ve bugün şükrediyorum ki Allah bana bu şansı verdi Ben ülkemi temsil etmenin sorumluluğuyla, ülkemi dünyaya anlatma misyonuyla; İngiltere Parlamentosu'nda defile yapmaktan tutun da İstanbul gravürleri sergisi yapmaya kadar her fırsatta bu bilinçle hareket ettim” ifadelerini kullandı.

pekkankare

“BİZİ KAPIŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Son olarak Arif v 216 ‘da oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın kendisini canlandırması hatırlatılınca Pekkan, “Daha izleyemedim araya. Araya bu işler ve konserler girdi. Ayıp oldu aslında ama önümüzdeki hafta izleyeceğim. Farah’la ve imajıyla ilgilendim. Karşılıklı dostluğumuz oluştu” şeklinde konuştu. Öte yandan uzun süredir araları açık olan Bülent Ersoy'un geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda kendisine zeytin dalı uzatması için “Bülent Hanım benim çok sevdiğim ve saydığım çok değer verdiğim bir insan. Bizi gıyaben kapıştırmaya çalışıyorlar” yorumunda bulundu.