Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki kar tatiline çıktı, spor ayakkabıları dikkat çekti
Aleyna Tilki kar tatiline çıktı, spor ayakkabıları dikkat çekti
Geçen hafta basına konuşan Aleyna Tilki, alışveriş yapmayı sevdiğini ve her şeyin ilk kendisinde olmasını istediğini söylemişti. Kartalkaya'ya tatile giden Tilki'nin karlar üstünde spor ayakkabı ile poz vermesi 'Kendine bir kar botu alamamış mı?' yorumlarına neden oldu...
Moda 16 Aralık 2019 - 13:33

Aleyna Tilki, kar sezonunu açtı. Bolu Kartalkaya’ya giden genç şarkıcı, kar stiliyle dikkat çekti. Daha önce basına verdiği röportajda “Alışveriş yapmayı çok seviyorum. Her şey ilk bende olsun istiyorum” diyen Tilki’nin, sanki hiç giyecek bir şeyi yokmuş gibi görünen hali dikkat çekti.
Karın soğuğuna aldırmadığı belli olan Aleyna, sezonun trendi ‘Teddy Bear’ kabanı ve içine giydiği boğazlı beyaz kazağı dışında, beyaz spor ayakkabısı ve leopar desenli taytı ile pek de kar ortamına uygun giyinmemiş… Spor ayakkabılarla kara çıkan Tilki için ‘Kendine bir kar botu alamamış mı?’ yorumları yapıldı.

Aleyna Tilki, yanından hiç ayırmadığı bebeği ile de dikkat çekti.

Son güncelleme: 13:35 - 16.12.2019