Altın Kelebek töreninin ‘Kırmızı Halı’sında dekolte yarışı

Dün gece Pantene Altın Kelebek gecesinde, kırmızı halı töreninde, tam anlamıyla bir şıklık yarışı vardı. Bazıları giydikleri kıyafetlerle göz doldururken, bazılarının rüküşlüğü ise geceye damgasını vurdu.

Altın Kelebek töreninin ‘Kırmızı Halı’sında dekolte yarışı

Ahu Yağtu
Ortadan ayırıp arkaya taradığı saçları, kahve tonlarındaki sade makyajı ve boncuk işlemeli Museum Clothing kıyafetiyle gayet şıktı. Ama aksesuar seçimi yanlıştı. Kıyafeti yeteri kadar ışıltılı olduğu için daha sade takılar tercih edebilirdi. Yine de buna da şükür. Çünkü sokaktaki rüküş Ahu Yağtu’dan sonra dün gördüğümüz kadın stilini özlediğimiz Ahu Yağtu’ydu.

ahu-yagtu

Ayşe Tolga
Sanırım ayağı iyileşti ki soluğu Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde almış Ayşe Tolga. Pul işlemeli kıyafeti Özlem Süer imzalı. Kıyafete lafımız yok ama o saat hiç bu kıyafete uymuş mu?

ayse-tolga

Banu Zorlu
Kesinlikle imaj danışmanını değiştirmeli! Gecede giydiği kıyafet Tuvana Büyükçınar’a ait ama olmamış, Zorlu’ya gitmemiş. Kendisi gecenin rüküşleri arasında yerini aldı maalesef ama ayakkabılarına tam not! Bacakları güzel olunca ayakkabıyı da güzel taşımış!

banu-zorlu

Burcu Biricik
Onun gülen yüzü ve sevimliliği bile elbiseyi geri plana atıyor. Lakin dün gece çok şıktı Burcu Biricik. O da bir Tuvanam kadınıydı. Makyajı ve aksesuarları oldukça sadeydi.

burcu-biricik

Burcu Güneş
Şimdi ne desek bilemedik. Aslında Fouad Sarkis tasarımı kıyafeti çok şık ama, sanki ödül töreninden sonra assolist olarak sahneye çıkacakmış gibi görünüyor.

burcu-gunes

Burçin Terzioğlu
En İyi Kadın Oyuncu ödülünün sahibi oldu. O da Tuvanım imzalı bir tasarım tercih etmiş. Saçları yeşil şifon kıyafetiyle çok uyumluydu. Terzioğlu aksesuar olarak da sadece yüzük takmayı tercih etmiş.

burcin-terzioglu

Demet Akalın
Tam bir marka tutkunu olduğunu bilmeyen yoktur. Eminim ödül töreninde giydiği Prada marka kıyafete de binlerce dolar ya da euro vermiştir. Ama… Demek ki neymiş, marka giymek insanı şık yapmıyormuş. O çoraplar, saçına taktığı bant, makyaj… Kendisini çok sevdiğimiz ve biraz daha dikkat etmesi gerektiğini düşündüğümüz için rüküşler kraliçesi ilan ediyoruz.

demet-akalin-okan-kurt

Ece Gürsel
Bu tarz kıyafetler birkaç yıl önce çok modaydı. Hemen hemen her davette farklı modellerini görüyorduk fakat 2016’da çok tercih edilmiyor. Allah Ece Gürsel’e boy, pos endam vermiş ama o bunu maalesef kullanamıyor. Makyaj ve saça ise yazacak kelime bulamıyorum…

Ece Gürsel

Elçin Sangu
Katıldığı her davette şıklığıyla göz dolduruyor. Tabii burada asıl stil danışmanı tebrik etmek gerekiyor. Zeynep Tosun tasarımı giyen Sangu’nun mücevherleri ise Armaggan markasına ait.

elcin-sangu

Gülben Ergen
Kadife fırfırlar, ispanyol paça kollar ve yıldız desenleriyle ilgi odağı olmayı başardı. Raisa Vanessa tasarımı kıyafet çok şık, yalnız sizce de sabahlık gibi durmuyor mu?

gulben-ergen

Hande Yener
Yine bir Hakan Akkaya kıyafeti ve yine bir siyahlı kadın… Neyse ki Hande Yener güzel taşımış elbiseyi. Kıyafet çok hareketli olduğu için aksesuar tercih etmemesi akıllıca bir karar olmuş.

hande-yener

İrem Derici
Star Wars’taki Sith efendilerine mi yoksa Addams Family’deki Morticia Addams’a mı benziyor tam çözemedik. Hakan Akkaya gerçekten döktürmüş yalnız İrem Derici’ye olmamış.

irem-derici

Leyla Lydia
Boy, pos, vücut, kendisi çok güzel bir kadın. Lakin ödül gecesinde giydiği kıyafet yanlış seçim olmuş. Dilek Hanif tasarımı elbise belki de bir beden küçük. Bilemiyoruz ama basenlerini daha büyük gösterdiği aşikar. Üstelik basen kısmındaki potluk da dikkatlerden kaçmıyor.

leyla-lydia-tugutlu-furkan-andic-sinan-1

Melisa Aslı Pamuk
Günümüzün genç yeteneklerinden… Kara Sevda dizisindeki performansıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Pamuk, ödül gecesinin en şık kadınlarından biriydi. İrem Gören tasarımı elbisesi genç oyuncuya çok yakışmış.

melisa-asli-pamuk

Meryem Uzerli
Raşit Bağzıbağlı kıyafeti çok yakışmış. Saçlar ise tüm şıklığı alt üst etmiş. Keşke dağınık atkuyruğu yerine dağınık topuz tercih etseymiş!

meryem-uzerli

Neslihan Atagül
Zeynep Tosun tasarımı sırt ve bacak dekolteli beyaz bir elbise giyen Neslihan Atagül gecenin ev sahibiydi. Her ne kadar En İyi Kadın Ödülü’nü alamasa da Atagül’e bizden En Şık Kadın Ödülü…

neslihan-atagul

Sıla
En İyi Pop Müzik Kadın Ödülü’nün sahibi sıla yine çok şıktı. Cengiz Abazoğlu imzalı tasarım 2016’nın trend parçalarından. Omuzları açıkta bırakan kıyafetin bacak dekoltesi ise gözü rahatsız etmiyor.

Sıla

Tuba Ünsal
Gece gece aniden uyandırılmış da apar topar hazırlanıp ödül törenine gelmiş gibiydi Tuba Ünsal… Tamam doğal görünümlü dağınık saçlar sezonun trendleri arasında ama bu kadar değil sevgili Ünsal…

tuba-unsal

Tülin Şahin
Onu eleştirmek ya da ne giyeceğini söylemek bize düşmez. Şahin zaten her zaman şık ve nerede ne giyilmesi gerektiğini gayet iyi biliyor. Barrus elbisesi, saçları ve makyajıyla ona da En Şık Kadın Ödülü veriyoruz…

tulin-sahin-mehmet-ozer

Yasemin Özilhan
Birkaç yıldır kadınların ilgi odağında Yasemin Özilhan. Giyimi, tarzı, hayatı ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncu, Elif Cığızoğlu elbisesiyle de çok güzel görünüyor.

yasemin-ozilhan

Wilma Elles
Kıyafeti uçuş uçuş çok şık. Sanırım saçları da elbiseye uydurmak için uçuş uçuş yapmışlar ama hiç yakışmamış. Topuz ya da atkuyruğu yapsaymış daha güzel olurmuş…

wilma-elles
Loading...