Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Amanda Holden’in göğüs dekolteli kıyafeti tartışmalara yol açtı
Amanda Holden’in göğüs dekolteli kıyafeti tartışmalara yol açtı
İngiltere’de yayınlanan Britain’s Got Talent isimli yarışmanın jüri üyelerinden Amanda Holden, yarı final programında giydiği göğüs ve sırt dekolteli elbise nedeniyle sosyal medyada tartışmalara yol açtı.
Moda 1 Haziran 2019 - 10:53

Amanda Holden… Kendisi sunucu ve yetenek yarışması Britain's Got Talent'i sunuyor. Holden geçtiğimiz gün, yarışmanın final programı için Saiid Kosbeisy markasına ait, çiçek motifli, derin sırt ve göğüs dekolteli bir elbise tercih etti. Amanda kıyafetini Christian Louboutin ayakkabılarla kombinledi.
Elbiseye baktığınızda çok da göze batan bir dekolte olmamasına karşın, sosyal medya Holden’i adeta sosyal medyada linç etti. Çocukların izlediği bir program için uygun olmadığını düşünen kullanıcılar, Amanda Holden'in haddini aştığını görüşünde…
Holden hakkında kimi “Uygunsuz bir elbise daha. Aile şovu için aşırı samimi” derken, kimi “Dekoltenizi kapatsaydınız daha iyi olurdu. Böyle ucuz görünüyorsunuz. Bu, genç izleyicilerde yanlış algılar oluşturuyor” dedi kimi de “Bu kadar çıplak olmak zorunda değilsiniz” ifadesini kullandı…