Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Angelina Jolie’nin kırmızı halı görünümü
Angelina Jolie’nin kırmızı halı görünümü
Göğüs dekoltesi, derin bacak yırtmaçlarıyla görmeye alışık olduğumuz ünlü oyuncu Angelina Jolie, dün Hollywood Film Ödülleri'nde giydiği elbisesi ile şaşırttı...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 6 Kasım 2017 - 15:03

Dün gece The Beverly Hilton’taki Hollywood Film Ödülleri’ne katılan Angelina Jolie, kırmızı halıda tercih ettiği kıyafetiyle dikkat çekti. 42 yaşındaki oyuncu gecede Jenny Packham’ın Sonbahar Kış sezonuna ait gümüş tonlarında kimono görünümlü bir elbise tercih etti.
bgus_1050722_002Jolie,12 bin 750 TL değerindeki belden bağlamalı ipek saten elbisesini, açık bıraktığı dağınık görünümlü saçları, smooky göz makyajı, onunla bütünleşen kırmızı ruju ve pırlanta aksesuarlarla tamamlamış.
bgus_1050722_010Yere kadar uzanan, uzun kollu kıyafeti basit bir tasarım gibi görünse de aslında son derece şık bir parça. Ne var ki Jolie’nin üzerinde pek de istenilen görüntüyü verememiş. Pırlanta aksesuar yerine inci bir kolye ve büyük bir inci yüzük tercih etseymiş, kıyafet daha farklı bir görünüme sahip olabilirmiş…