Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arzu Kaprol 2019 kırmızı halı tüyoları verdi
Arzu Kaprol 2019 kırmızı halı tüyoları verdi
Ünlü tasarımcı Arzu Kaprol, kırmızı halı ve couture üzerine tüyolar verdi. 2019 kırmızı halı ve couture trendlerini anlatan Kaprol, aynı zamanda yeni koleksiyonundan bazı tasarımları da moda severlerin beğenisine sundu...
Moda 13 Şubat 2019 - 15:25

ARZYU markasının Kreatif Direktörü Arzu Kaprol, 2019 kırmızı halı ve couture trendlerini anlattı. Bir yandan da markasının 2019 İlkbahar Yaz koleksiyonundan bazı parçalar sergileyen Kaprol, moda severlerle buluştu.

Arzu Kaprol

Kırmızı halı sezonunun en hareketli günlerinin yaşandığı Türkiye ve dünyadaki couture trendlerinden, kırmızı halıya damga vuran tasarımlardan, tabuların yıkıldığı anlara uzanan geniş bir yelpazede bilgi veren Kaprol, pastel tonların, canlı renklerin, teknolojik tasarımların öne çıkacağını belirtti…

Pastel tonlar, Lady Gaga’nın giydiği bu elbiseden sonra daha da popüler oldu…

Pastel tonlar: Lady Gaga'nın Golden Globe'da giydiği lila-mavi elbisesiyle daha da popüler olan pastel tonlar, 2019 senesi süresince karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Sarılar, yeşiller ve pembelerin 2019 yılı boyunda kendini göstermeye devam edecek.

Canlı renkler: Dünyada yaşanan tüm değişiklikler, günlük hayatımızdan kırmızı halı trendlerine kadar her alana yayılıyor. Sarılar, yeşiller ve pembelerin enerjisinin hayatımıza etkisi 2019 yılı boyunda kendini göstermeye devam edecek.

Jennifer Lopez ve Lady Gaga, Grammy Ödülleri’ne metalik renkte tasarımlarla katılmıştı.

Metalik renkler: Metalik renklerin ışıltısı kırmızı halıyı canlandırmaya 2019 sezonunda da devam edecek.

Kırmızı halıda sık sık beyaz görmeye hazır olun.

Beyazlar: Kırmızı halıda beyaz giyilmez kuralı artık tamamen geçerliliğini yitiriyor. 2018 yılında kendini hissettirmeye başlayan beyaz trendi, 2019 yılında tamamen yıkılıyor.

2019 trendlerinde teknolojik tasarımlar öne çıkacak.

Teknolojik tasarımlar: 3D printing teknolojisinin kendini artık daha sık gösterdiği teknolojik modeller, alışa gelmiş kırmızı halı tasarımlarının da kurallarının değişmesine destek oluyor. Bu seneye kadar kimsenin cesaret edemediği pantolon – elbise kullanımları özellikle dikkat çekiyor.

Parıltılı kumaşlar son günlerin favori parçalarından…