Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Balenciaga – Crocs işbirliği stokları tüketti
Balenciaga – Crocs işbirliği stokları tüketti
Geçtiğimiz aylara damgasını vuran ve en çok konuşulan tasarımlardan biri olan Balenciaga – Crocs işbirliğinden ortaya çıkan platform topuk Crocs, satış rekoru kırıyor. Piyasada olmamasına rağmen, ön satışlardan dolayı ürünün stokları tükenmiş durumda.
Moda 6 Şubat 2018 - 15:09

Yıllardır çizgisinden çıkmayan herkesin bildiği Crocs terlikleri Balenciaga ile yaptığı işbirliği sonucu taşlarla süslenmiş ve sadece sokakta değil, davetlerde de giyilecek kıvama getirilmişti. 2018 yaz aylarında satışa çıkması beklenen platform topuk Crocs’lar modaseverleri de yeni tasarımıyla ikiye bölmüştü. Kimi antipatik bulurken kimi de oldukça modern bulmuştu…
balenciaga-crocs2Tüm beğeni ve eleştirilere rağmen, Balenciaga’nın Crocs’ları yüksek moda podyumunun en çok konuşulan konularından biri olmaya devam ediyor. Ürün henüz satışta olmamasına rağmen, ön sipariş verenlerin sayısı bir hayli fazlaydı. Öyle ki terliklerin şu an stokları tükenmiş durumda ve bu özel tasarımın fiyatı ise 3 bin 200 TL.

balenciaga-crocs1
Etiketler