Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Balmain logosunu değiştirdi
Balmain logosunu değiştirdi
Balmain Kreatif Direktörü Olivier Rousteing, tüm gelenekleri yıktı ve geçtiğimiz hafta markanın ikonikleşmiş logosunu değiştirdiğini söyledi...
Moda 7 Aralık 2018 - 16:31

Dünyaca ünlü moda evi Balmain’in logosu değişti. “Sekiz yıldır Balmain'in kreatif direktörlüğünü yaptıktan sonra, gelenekleri yıkmak ve kuralları çiğnemek üzereyim” diyen Olivier Rousteing'in markayı güncelleme kararı aldığını açıkladı.

Balmain markasının yeni logosu...

Balmain markasının yeni logosu…

Rousteing “Ama zaman değişiyor. Balmain, küresel bir kitleyle iletişim kurmak için hızla büyüyen bir marka. Günümüzün zorluklarını ve fırsatlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına, Balmain Paris için yeni bir logo hazırlıyoruz” dedi.

Balmain Kreatif Direktörü Olivier Rousteing.

Balmain Kreatif Direktörü Olivier Rousteing.

Fransız tasarımcı ayrıca yarattığı şeyden de oldukça memnun olduğunu dile getirdi: “Orijinalin mirasını koruyan bu tarihi ev için çağdaş, temiz ve cesur bir logo. Ekibimle gelecekteki tasarımlara dahil etmenin yeni yollarını keşfetmeyi dört gözle bekliyorum…”

Logo şimdiden tasarımlara da yansıdı.

Logo şimdiden tasarımlara da yansıdı.

Etiketler