Sözcü Plus Giriş

Beauty and the Beast filmi 17 Mart’ta sinemalarda

Beauty and the Beast filminin premier'i, dün gece Londra'da gerçekleşti. Filminin başrol oyuncuları Emma Watson ve Dan Stevens'ın ev sahipliği yaptığı galada tüm oyuncular da hazır bulundu.

Hale Ceylan BARLAS
Güncellenme: 16:08, 24/02/2017
Beauty and the Beast filmi 17 Mart’ta sinemalarda

Başrollerinde Emma Watson, Dan Stevens’ın yer aldığı Güzel ve Çirkin’in galası dün akşam Londra’da gerçekleşti. Tüm oyuncuların hazır bulunduğu gala için bir de özel olarak filmden bir sahne dekoru inşa edildi.
spl1448989_005Gecede “Belle ile ilgili muhteşem olan şey, orijinal hikayede bile ilerici biri olması” diyen Watson en çok da karakterin hikayesinin içini doldurmaktan hoşlandığını dile getirdi.
beauty-and-the-beast-emma-watson-dan-stevensKostümleri ve gerçeğinden fark edilmeyecek ustalıktaki makyajlarıyla da dikkatleri üzerine çeken film, tüm dünyada 17 Mart’ta gösterime girecek.
spl1447572_019Disney’in yeni masal uyarlaması Beauty and the Beast’in galasında Emilia Wickstead imzalı bir elbise giyen Watson sosyal medyadaki yorumlara bakınca beklentinin biraz altında kalmış gibiydi. Filmdeki elbiselerini düşününde giydiği kıyafet oldukça sadeydi. Yine de pelerin detayının olması Belle karakterine bürünmesini sağladığı için bize göre oldukça şıktı.
spl1449483_001