Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bella Hadid Kith x Versace’nin yüzü oldu
Bella Hadid Kith x Versace’nin yüzü oldu
Sokak modasının önde gelen markalarından biri olan Kith ve ünlü moda devi Versace güçlerini birleştirdi, 100 parçalık bir koleksiyon hazırladı. Markanın yüzü ise Bella Hadid oldu...
Moda 6 Şubat 2019 - 16:16

Eylül 2018 yılında New York Moda Haftası’nda yapacakları işbirliklerinin temellerini atan Kith ve Versace, Kith X Versace adını verdikleri yepyeni bir koleksiyon hazırladı. 100 parçadan oluşan koleksiyon, kadın ve erkek ürünlerinden oluşuyor ve yeni oluşumun yüzü ise Bella Hadid oldu.
Önümüzdeki hafta satışa çıkacak olan koleksiyonda, İtalyan modaevinin ikonik desenleri, sokak giyimiyle buluşuyor. Üstelik ünlü Medusa logosu tekrar tasarlandı. Kith tarafından tasarlanan ve İtalya'da tamamı Versace ekibi tarafından üretilen kadın ve erkek giyim, aksesuarlar ve ayakkabıların bulunduğu koleksiyonun ilham perisi ise yine Bella Hadid oldu. Kampanya fotoğraflarını da Pierre Toussaint çekti.