Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gigi Hadid’in sokak stilinde 50 bin TL’lik çanta detayı
Gigi Hadid’in sokak stilinde 50 bin TL’lik çanta detayı
Stiliyle kadınlara ilham veren Victoria's Secret modeli Gigi Hadid, geçtiğimiz günkü sokak tarzıyla dikkat çekti. Hadid'in dışarıya çıkarken tercih ettiği kıyafetlerin toplamı 61 bin 300 TL.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 11 Ocak 2018 - 16:54

Son dönemlerin öne çıkan it-girl’lerinden biri Gigi Hadid… Davetlerde de sokakta da asla stilinden ödün vermeyen Victoria’s Secret meleği, her daim havalı görünmeyi başarıyor. Pek çok kadına ilham veren Hadid, geçtiğimiz gün, yine sokak stiliyle dikkat çekti.
gigi-hadid-kiyafet-fiyatNili Lotan marka lacivert kürk ceketi ile aynı tonlardaki Altuzarra marka pantolonunu kombinleyen süpermodel, ayakkabı tercihini ise Dr Martens bottan yana kullandı. Ama yaptığı kombinde en dikkat çeken detay çantasıydı… Çünkü, stiline pop ruhunu yansıtan Hadid’in Stalvey marka minik fuşya çantası tam olarak 13 bin dolar, yani 50 bin TL… Günümüzün Hermes’i olarak tanımlanan markaya ait çanta son günlerde it-girl’lerin de favorisi. XS çantalar, bu ara sokak stilinde hızla yükselişe geçmiş durumda.
gigi-hadid

Son güncelleme: 10:23 - 12.01.2018