Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beşiktaş, Les Benjamins ile işbirliği yaptı
Beşiktaş, Les Benjamins ile işbirliği yaptı
Avrupa'da fırtınalar estiren Beşiktaş ve sokak giyim markası Les Benjamins, Moğol esintilerinin yer aldığı 2017-18 Sonbahar Kış koleksiyonu için bir araya geldi.
Moda 5 Ocak 2018 - 11:03

Avrupa’daki gururumuz Beşiktaş ve sokak giyim markası Les Benjamins, 2018 kış sezonu için bir araya geldi. Moğol  Beşiktaş için özel bir koleksiyon tasarlayan sokak giyim markası Les Benjamins’in hazırladığı kapsül koleksiyon bir spor kulübü ile bir sokak giyimi markası arasında bir ilk olma niteliği taşıyor.
besiktas-les-benjamins3FUTBOL, SOKAK GİYİMİYLE BULUŞUYOR
Beşiktaş JK x Les Benjamins kapsül koleksiyonu, kulübün arşivlerinden ilham alan bir logoyu kullanarak Beşiktaş'ın tarihi mirasına saygı duruşunda bulunuyor.
besiktas-les-benjamins4Siyah, beyaz ve bordonun blok renkler olarak kullanıldığı tasarımların kumaşları kotondan kadifeye kadar geniş bir yelpazeden seçildi.
besiktas-les-benjamins6Koleksiyonda kullanılan özel jakar için ilham kaynağı, Les Benjamins'in Sonbahar-Kış 2017/18 Moğol koleksiyonu oldu. Beşiktaş'ın tarihi mirası, kültür ve sokak giyimi bu detayların tümüne yansıtıldı. Ürünler bugün itibariyle satışa çıktı.
besiktas-les-benjamins1