Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyonce 60. Grammy Müzik Ödülleri’ne mücevherleriyle damga vurdu
Beyonce 60. Grammy Müzik Ödülleri’ne mücevherleriyle damga vurdu
60. Grammy Müzik Ödülleri dün sahiplerini buldu ama kırmızı halı şıklığı hala gündemde. Hollywood'un ünlü simalarının kıyafette değil, pahalı aksesuarlara ağırlık verdiği geceye, 25 milyon TL'lik mücevherleriyle Beyonce damgasını vurdu...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 29 Ocak 2018 - 16:52

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, son günlerdeki stili ile büyük beğeni topluyor. İkiz bebeklerini dünyaya getirdikten sonra hızla kilo veren ve sosyal medya hesabından stil paylaşımları yapan Beyonce, dün de 60. Grammy Müzik Ödülleri’ne damga vurdu.
beyonce3Törende Nicolas Jebran imzalı kadife bir elbise tercih eden ünlü şarkıcı, Jimmy Choo şapkası, Judith Leiber marka mini çantası ile Jada Pinkett Smith’in başrolde oynadığı Kingdom Come filmindeki karakteri andırıyordu… Kıyafetini özel olarak tasarlatan Beyonce’nin elbisesinin satışı da yok.

jada

Jada Pinkett Smith’in başrolde oynadığı Kingdom Come filminden bir sahne

Beyonce, Lorraine Schwartz mücevherleriyle de gündeme oturdu. Zira, 70 karat elmas ve titanyumdan tasarlanan geometrik şekilli küpelerinin ve üç elmas yüzüğünün fiyatı 6.8 milyon dolar. Yani yaklaşık olarak 25 milyon TL…
beyonce

Son güncelleme: 17:00 - 29.01.2018