Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyonce, Balmain ile birlikte kapsül koleksiyon hazırladı
Beyonce, Balmain ile birlikte kapsül koleksiyon hazırladı
Geçtiğimiz nisan ayında düzenlenen Coachella Festivali'nde sahneye çıkan Beyonce'nin giydiği kıyafetler oldukça ses getirmişti. Ünlü şarkıcı şimdi de sahne kostümlerinden yola çıkarak bir kapsül koleksiyon çıkarıyor...
Moda 11 Temmuz 2018 - 11:00

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, yaklaşık iki yıl süren aradan sonra, geçtiğimiz nisan ayında Coachella Festivali’nde sahneye çıkmış, giydiği kostümler ise konserden daha çok konuşulmuştu. Üç çocuk annesi 37 yaşındaki şarkıcı, konserde Balmain markasına ait 5 kıyafet giymişti. Özellikle Nefertiti kostümünün büyük ilgi gördüğü etkinlikte, deri çizme ve deri mayo ile dans ederken seksapalitede zirve yapmış, sarı sweatshirt’ü ve püsküllü çizmeleriyle 90’ların disko günlerine götürmüştü…
beyonceBeyonce şimdi de moda sahnesinde de yılın ittifakını gerçekleştiriyor. Balmain ile Coachella referanslı bir kapsül koleksiyon hazırlayan dünya yıldızı, son yıllarda geliştirdiği sosyal sorumluluk bilinciyle bu iş birliğinden elde edilen tüm geliri United Negro College Fund’a (UNCF) bağışlayacak. Bu vakıf Amerika’daki siyahi öğrencilerin eğitim masraflarına katkı sağlamak amaçlı kuruldu.
beyonce1Balmain’ın kreatif direktörü Olivier Rousteing, Beyonce ile yaptıkları işbirliği ile ilgili “Coachella’da muhteşem bir iş birliği tecrübe ettik. Sahne için tasarladığımız parçaların, Coachella konforuyla günlük hayata uyarlanabileceğine inandık. Bu koleksiyonu tasarlarken bile Amerika’daki siyahilerin kültürlerinden referanslar kullandık, kullanmaya devam ediyoruz. Bu yüzden onlara destek olmak, başta yaratıcı sektörler olmak üzere hepimizin görevi” açıklamasında bulundu.
beyonce-splHerkesin merakla beklediği koleksiyon perşembe günü dünya çapında satışa çıkacak.

Son güncelleme: 11:03 - 11.07.2018