Sözcü Plus Giriş

Beyonce kızı için çocuk markası kuruyor

Doğduğu günden bu yana kızı Blue Ivy Carter'ın her halini sosyal medyadan paylaşan ve eleştiri oklarına maruz kalan Beyonce, şimdi de kızının adını verdiği bir çocuk markası kuruyor.

Hale Ceylan BARLAS
Güncellenme: 12:22, 10/02/2017
Beyonce kızı için çocuk markası kuruyor

Beyonce ve Jay-Z’nin kızı Blue Ivy doğduğu günden beri gündemden düşmüyor. 5 yaşındaki Ivy giyim tarzıyla ve dış görünüşüyle özellikle sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi halinde. Öyle ki küçücük bir bebeğe “Çirkin” diyecek kadar insafsızlaşan kullanıcıların yorumlarından kaçamayan Blue Ivy için, “İyi ki bu yazılanları okuyamıyor” diye düşünmeden edemiyoruz…
spl1342319_002Tabii burada, sürekli kızını süsleyip püsleyip Instagram’da fotoğraflarını paylaşan ünlü popçu Beyonce de sert eleştirilere maruz kalıyor. Çünkü birçok kişiye göre bu olanların sorumlusu bizzat Beyonce. 5 yaşındaki kızını medyadan uzak tutması gerekirken daha da çok içine çeken seksi şarkıcı şimdi de Blue için bir çocuk markası çıkarıyor.
spl1343873_005Takip edenler minik kızın ne kadar tarz olduğunu gayet iyi biliyordur. Neredeyse 10 bin dolarlık elbiseler giyen Blue Ivy Carter’ın gardırobunda özel dikim pek çok kıyafeti var. Zaman zaman annesi Beyonce ile de takım giyinmiş olarak karşımıza çıkan Blue, muhtemelen ileride düştüğü durum için annesine kızacaktır ama konumuz bu değil tabii…
spl1296807_008Markadan biraz bahsedecek olursak; Blue Ivy Carter adı verilen marka, çocuk giyiminde aklınıza gelen ne varsa hepsini kapsıyor. Parfüm, aksesuar, saç süslerinin de içinde olacağı koleksiyonda cep telefonu aksesuarları ve video oyunları da yer alacakmış!
spl1384685_006Doğrusu bir çocuk koleksiyonunda cep telefonu aksesuarlarının ne işi var anlamak mümkün değil!
Ne diyelim! Umarız 5 yaşındaki kızının bir cep telefonu yoktur, ya da oturtup video oyunları oynatmıyordur!