Beyonce tasarımcı oldu

Beyoncé, dünyaca ünlü spor markası ile bir araya gelerek yaratıcılıklarını ortaya koydukları bir projeye imza attı. Ivy Park markasının yeniden canlandırılması yanı sıra Beyoncé, markanın kreatif iş ortağı olarak yeni spor ayakkabı modelleri ve spor giyim ürünleri tasarlayacak.

Beyonce tasarımcı oldu

adidas ve Beyoncé sporla dünyada olumlu bir değişim yaratma hedefiyle çok yönlü bir işbirliğine imza attı. Beyoncé ve adidas bu ortaklıkla gelecek nesillerin yaratıcılığına ilham vermeyi ve yeni iş fırsatları yaratmayı amaçlıyor. İkili Ivy Park markası altında sporcuların görünümünden giysileri ve ayakkabılarına kadar kalıpların dışına çıkacaklar.
Bu yepyeni iş birliğiyle ilgili olarak Beyoncé, “Bu benim için çok önemli bir ortaklık. Marka, sınırları zorlama konusunda çok başarılı. Yaratıcılığı, büyümeyi ve sosyal sorumluluğu iş dünyasında ön plana çıkaran bir felsefeyi paylaşıyoruz. Kanıtlanmış, dinamik bir liderle Ivy Park'ı gerçekten küresel ölçekte yeniden canlandırmayı ve genişletmeyi dört gözle bekliyorum” dedi.