Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyonce turneye çıktı, 3 saatte 10 kıyafet değiştirdi
Beyonce turneye çıktı, 3 saatte 10 kıyafet değiştirdi
Beyonce ve Jay Z, On The Run II turnesine başladı. Cardiff'te konser veren çiftten Beyonce, sekizde başlayan şovda tam 10 kıyafet giydi. Bu da yaklaşık olarak 20 dakikada bir kıyafet değiştirmesi anlamına geliyor...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 7 Haziran 2018 - 20:00

Evlilikleri hakkında çıkan ‘Aldatma’ dedikodularından sonra ilk kez turneye çıkan ünlü şarkıcı Beyonce ve Jay Z, sahnede aşklarını tazeledi.
beyonce-konser-backgrid1Evliliklerinde yeni bir sayfa açtıklarını da açıklayan çift, konser boyunca giydikleri kıyafetlerle de dikkat çekti.
beyonce-konser-backgrid3Beyonce, konsere adeta gardırobuyla gelmişti. Saat 20.00’da başlayıp 23.00’da biten konserde, 10 kostüm giyen ünlü şarkıcı için dünyaca ünlü markalar özel tasarımlar hazırladı.
beyonce-konser-backgrid4On The Run II turnesi için Gucci, LaQuan Smith markalarına ait tasarımlar giyen Beyonce genellikle bodysuit ve diz üstü çizmelerle sahneye çıktı.
beyonce-konser-backgrid536 yaşındaki star, kırmızı leopar baskılı jartiyerli bodysuiti, uzun siyah çizmelerle kombinleyen Beyonce, vereceği 48 konserde özel parçalar giyecek.
beyonce-konser-backgridSahneye bir ara mini jean şort, Gucci çizmeler ve yine aynı markaya ait kapüşonlu bir ceket ile çıktı. Çizmeler 8 bin 700 TL ve edinilen bir bilgiye göre, hayranları bu çizmeleri gördükten sonra online sipariş vermiş.
beyonce-konser-backgrid2Bejeweled maskeleri ise sahne şovunun en önemli aksesuarlarından biriydi.
beyonce-konser-backgrid6 beyonce-konser-backgrid7 beyonce-konser-backgrid8

Son güncelleme: 20:43 - 07.06.2018
Etiketler