Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyonce’den Aslan Kral’a gönderme
Beyonce’den Aslan Kral’a gönderme
Beyonce geçtiğimiz gece üvey babasının başlattığı Wearable Art Gala’ya yani giyilebilir sanat etkinliğine kızı Blue ile katıldı. Beyonce'nin aslan başlı kıyafeti ilgi çekti...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 3 Haziran 2019 - 11:21

Bundan yaklaşık iki yıl önce Los Angeles’ta düzenlenen Wearable Art Gala’ya, ikiz bebeklerine hamileyken katılan Beyonce, o dönem giydiği Stello markasına ait, 4 bin 200 TL’lik elbisesi ile çok konuşulmuş, hatta başına taktığı çiçekle saksıya benzetilmişti…
Beyonce, dün de 7 yaşındaki kızı Blue Ivy ile Wearable Art Gala'ya yani giyilebilir sanat etkinliğine katıldı. Yıllar önce üvey babasının başlattığı bu etkinliğe, annesine destek olmak için katılan Beyonce, muhteşem bir kıyafetiyle dikkat çekti.
Anne-kızın kostümleri temmuz ayında gösterime girecek olan Aslan Kral filmine gönderme yapıyor. Malum Beyonce, filmde ana kraliçeyi seslendirdi ve kıyafetini de The Lion King – Gurur Topraklarına Yolculuk filminin temasından yola çıkarak hazırlatmış.
Altın rengi bir catsuit giyen Beyonce, aslan yüzünün öne çıktığı kıyafetiyle gecenin hiç kuşkusuz en göze çarpan isimlerinden biriydi… Korseyle tamamlanan kıyafetteki, yele şeklindeki tüyler de kostüme ayrı bir hava katmış.