Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizi bu havalar mahvetti!
Bizi bu havalar mahvetti!
Son zamanlarda havaların bir sıcak bir soğuk olması ruh halimizi etkilediği gibi kıyafet seçimi konusunda da saatlerce gardırobun önünde düşünmemize de neden oluyor. Eğer siz de kararsızlardansanız yazımıza bir göz atın!
Hale Ceylan BARLAS
Moda 6 Nisan 2017 - 15:00

Havaya, suya ve toprağa cemreler düştü ama bizler bir türlü sıcak günlerin içine düşemedik. Özellikle son haftalarda, sabah evden çıkarken donuyoruz, öğlene doğru hafif ısınıyoruz, öğleden sonra ise neredeyse kısa kollularla sokakta dolaşıyoruz. Havanın bu değişken tavrı, bırakın ruh halini, giyimimizi bile fazlasıyla etkiliyor. İnce giyseniz bir türlü, kalın giyseniz başka türlü.
shutterstock_133408664İşte bu havalarda, hele ki yağmurlu nisan ayında en iyisi kat kat giyinmek. Bir tişört, üstüne bir hırka, onun üstüne de ince bir mont ya da trençkot tam anlamıyla kurtarıcı olacaktır. Hatta yanınızda şemsiye taşımak istemiyorsanız şık bir şapka da fazlasıyla iş görür.
shutterstock_253865317Etek giymek istiyor ama çizme ya da bot giymek istemiyorsanız, sezonun trendlerinden diz üstü çoraplar imdadınıza yetişecek. Babet ya da spor ayakkabılarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.
shutterstock_499837810Henüz açık ayakkabı giymek için erken olsa da, siz illa açık ayakkabı giymek istiyorsanız yine çorabın kurtarıcı etkisinden faydalanabilirsiniz. Bu durumda da şık bir soket çorapla kombininizi tamamlayabilirsiniz.
shutterstock_525098212shutterstock_548536600-1