Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Blake Lively, 600 saattir Met Gala kıyafetinin dikilmesini bekliyor
Blake Lively, 600 saattir Met Gala kıyafetinin dikilmesini bekliyor
Moda dünyasının dört gözle beklediği Met Gala için Hollywood'un ünlü simaları şimdiden kıyafet seçmeye ya da diktirmeye başladı. Bu isimlerden biri de Blake Lively...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 19 Mart 2018 - 10:08

Moda endüstrisinin en büyük sosyal etkinliklerinden biri olan Met Gala’ya yaklaşık 2 ay var ama dünyaca ünlü isimler şimdiden hazırlık yapmaya başladı. 1948’den bu yana her yıl New York Metropolitan Museum of Art’ta, Costume Institute tarafından düzenlenen moda sergisinin açılış gecesi olan Met Gala için geçtiğimiz ay çalışmalara başlayan isimlerden biri de ünlü oyuncu Blake Lively…

Blake Lively, geçtiğimiz yıl düzenlenen Met Gala'da Atalier Versace tasarımı bir elbise giymişti.

Blake Lively, geçtiğimiz yıl düzenlenen Met Gala’da Atalier Versace tasarımı bir elbise giymişti.

Geçtiğimiz gün Tod’s’un Barneys’deki Pop-Up etkinliğine katılan Blake, davette Vogue için açıklamalar yaptı. Bu yıl düzenlenecek Met Gala’da giyeceği kıyafet için ilginç bilgiler veren Lively meğer 600 saattir kıyafetinin dikilmesini bekliyormuş.

Lively, 2016'da Burberry marka, pembe ipek organze ve şifon bir elbise giymişti.

Lively, 2016’da Burberry marka, pembe ipek organze ve şifon bir elbise giymişti.

“Elbisemin yapım süreci şu ana kadar 600 saat sürdü ve henüz tamamlanmadı. Bitince sanırım bugüne kadar giydiğim en favori parça olacak” diyen Blake Lively, aynı zamanda Lorraine Schwartz ve Christian Louboutin’e de kıyafetini yollamış. Çünkü ayakkabısının ve mücevherlerinin de kıyafetine özel olmasını istiyormuş.

2014 yılında düzenlenen Met Gala'da ise tercihi Gucci olmuştu.

2014 yılında düzenlenen Met Gala’da ise tercihi Gucci olmuştu.

Bir kişinin, ortalama çalışma saatinin 8 saat olduğunu düşünürsek, Blake’in elbisesi için 75 gündür uğraşıyorlar ve hala ne zaman biteceği konusunda bir bilgi yok. Mayıs’a kadar bekleyip göreceğiz, bakalım gerçekten bu kadar emeğe değecek mi?

2014 Gucci