Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Blake Lively yıllar sonra kıyafeti hakkında yalan söylediğini itiraf etti
Blake Lively yıllar sonra kıyafeti hakkında yalan söylediğini itiraf etti
Ünlü oyuncu Blake Lively, katıldığı bir TV programında geçmişe dair itiraflarda bulundu. Oyunculuğa ilk başladığı yıllarda, kırmızı halıda giydiği kıyafetlerin ucuz olduğunu ve markasını söylemeye utandığını söyledi...
Moda 26 Nisan 2019 - 11:13

“Kırmızı halının en şık kadınlarından biri kimdir” diye sorulsa, hiç kuşkusuz pek çok kişi ünlü oyuncu Blake Lively’i işaret eder. Her daim stiliyle dikkat çeken, tam bir moda ikonu olan Lively, meğer oyunculuğa başladığı ilk yıllarda, giydiği kıyafetlerden utanıyormuş…
Geçtiğimiz gün bir TV programına katılan Blake, kariyerinin ilk başlarında kırmızı halı için seçtiği kıyafetlerle ilgili yalan söylediğini itiraf etti. Ünlü oyuncu, kırmızı halıda Forever 21'den kıyafet giymesine rağmen, sorulduğunda kıyafetini ‘vintage' olarak adlandırdığını söyledi.
Lively o günleri şöyle anlattı: “Çok uzun süre Forever 21 kıyafetleri giydim. Sonra kıyafetlerimin vintage olduğunu söylemeye başladım, çünkü kıyafetlerimden utanıyordum. Oyuncu olmamın sebeplerinden biri, doğal olarak çok utangaç olmam, bu yüzden giyinmek ve başkası gibi davranmak beni özgürleştiriyor” dedi.

Son güncelleme: 11:14 - 26.04.2019