Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Blanca Blanco 75. Altın Küre Ödül Töreni’ne kırmızı giyerek geldi
Blanca Blanco 75. Altın Küre Ödül Töreni’ne kırmızı giyerek geldi
Herkesin siyahlara büründüğü 75. Altın Küre Ödül Törenine Blanca Blanco kırmızı bir elbise ile katıldı. Cinsel saldırıların protesto edildiği gece, Blanco da siyah giymediği için protesto edildi...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 8 Ocak 2018 - 11:51

75. Altın Küre Ödül Töreni’ne (Golden Globes) haftalar kala, tüm Hollywood yıldızlarını ilgilendiren bir duyuru yapıldı… Cinsel istismara karşı herkes siyah giyecekti. Bu eylem bir anda öyle ses getirdi ki, kıyafeti hazır olan ünlü isimler bile, siyah giyebilmek için yeniden bir stil oluşturdu.
blanca-blancoDün gece Hollywood, Los Angeles The Beverly Hilton Otel’de gerçekleşen Golden Globes Ödül Töreni’nin kırmızı halısında ise adete siyah bir şölen vardı. Reese Witherspoon’un önderliğinde başlatılan harekete kimse kayıtsız kalmamış ve dünyaca ünlü yıldızlar siyahlar içinde gelmişti törene. Bir kişi hariç!
blancaOyuncu Blanca Blanco, her zaman olduğu gibi yine en seksi kıyafetiyle katılmıştı geceye… Ne var ki bu kez başını sert kayaya çarptı. Çünkü kırmızı giyip gelen oyuncu pek çok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Cesur kıyafet seçimleriyle bilinen 36 yaşındaki oyuncu Blanco, Atria marka elbisesiyle salına salına kırmızı halıda yürürken, cinsel istismara karşı yapılan protestoya katılmadığı, olanlara tepkisiz kalması, sanki haftalar öncesinden kararlaştırılan eylemi hiç duymamış gibi davranmasından dolayı protesto edildi…