Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bot, çizme trendlerinde kırmızı ve beyaz yükselişte
Bot, çizme trendlerinde kırmızı ve beyaz yükselişte
Havaların iyide iyiye soğumasıyla birlikte bot ve çizmeler de dolaplardan çıktı. Yeni sezonda 1980'lerin beyaz botlarından kırmızı çizmelere her zevke hitap eden parçaları görmek mümkün...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 4 Aralık 2017 - 11:26

Kış aylarında yağmurdan korunmak için giydiğimiz bot ve çizmeler, 2018’de tamamen bir stil parçası olarak tercih edilecek. Sadece kıyafetlerimizi kombinlemekle kalmayacak, başlı başına bir akım olarak karşımıza çıkacak.
bot-ve-cizme-2Geçen yıl popüler olan metalik botların yerini bu sezon simli hatta disko topunu andıran ışıltılı modeller alacak. 1980’lerin efsanesi beyaz botlar da geri döndü.
bot-ve-cizme-10Kullanımı zor gibi görünse de, revize edilmiş yeni halleriyle her kıyafetinizle rahatlıkla kombinleyebileceksiniz. Sokak stilinin vazgeçilmezi biker botlar yine favoriler arasında.
bot-ve-cizme-4Çorap botlar ise hızını kesmeden yükselmeye devam ediyor. Özellikle çizme modellerinde kırmızı öne çıkıyor. Yine geçen yıl trend olan kitten hill topukları botlarda da göreceğiz.

bot-ve-cizme-3bot-ve-cizme-1 bot-ve-cizme-6 bot-ve-cizme-5 bot-ve-cizme-9bot-ve-cizme-7 bot-ve-cizme-8
Etiketler