Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Brand Who sokak kültüründen ilham aldı
Brand Who sokak kültüründen ilham aldı
İlhamını sokak kültüründen alan erkek tasarım markası Brand Who,Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da Sonbahar/Kış 2018-2019 Koleksiyonu’nu tanıttı.
Moda 30 Mart 2018 - 13:20

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da “Meet The Locals” adını verdiği Sonbahar-Kış koleksiyonuyla yer alan Brand Who, yeni koleksiyonunda sokak kültürüne küresel bir göz ile yaklaşıp, kendi desenleri ve inovatif dizaynları ile doğal bir sentez içerisinde tekrardan yorumluyor.
brand-who-defile3Sade ve sportif şıklığı bir arada sunan Brand Who kolekisyonlarında kış aylarının vazgeçilmez dokularından olan yün, pamuk ve modal karışımlarla hazırlanan tasarımlara eşlik eden nakış işlemeler, slogan şeritler ve ekoseler dikkat çekiyor. brand-who-defile4Palto ve bomber ceketlere, artık bir imza haline dönüştürdükleri teddy (tüy) detayını ekleyip yine farklı bir yorum katan Brand Who, erkeklerin kış sezonu kombinlerini güçlendirmeye devam ediyor.
brand-who-defile1brand-who-defile brand-who-defile2