Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Brooklyn Beckham ve Hana’nın kıskandıran uyumu
Brooklyn Beckham ve Hana’nın kıskandıran uyumu
Geçtiğimiz ay sevgili olan Brooklyn Beckham ve Hana Cross'un ilişkileri yeni neslin imrenilen birlikteliklerinden... Çift stilleriyle de uyum içinde...
Moda 31 Ocak 2019 - 11:31

David ve Victoria Beckham’ın büyük oğulları Brooklyn Beckham, İngiliz Moda Ödülleri törenine 19 yaşındaki model Hana Cross ile el ele gelince herkes çok şaşırmıştı.
brooklyn-ve-hena4Yeni bir ilişkiden yeni çıkan Brooklyn’in çok kısa sürede Hana ile birlikte olması önce yadırgansa da zaman geçtikçe çiftin uyumu herkes tarafından tebessümle karşılandı.
brooklyn-ve-hena2Öyle ki Hana şimdiden aileye bile girdi. Etkinliklere Victoria ve David Beckham’la katılan Hana’nın  Brooklyn’in kardeşleriyle de arasının çok iyi olduğu söyleniyor.
brooklyn-ve-henaBirlikte güzel vakit geçiren, birlikte çok eğlenen çiftin stilleri de birbiriyle oldukça uyumlu. Hatta pek çok kişi Victoria Beckham’ın elinin değdiğini, tıpkı müstakbel kayınvalidesi gibi bir tarzı olduğunu düşünenler var.
brooklyn-ve-hena3