Sözcü Plus Giriş
GALERİ Bu çocuklar tam bir stil ikonu 4 Nisan 2017 15:30
1 Haber: HALE CEYLAN BARLAS: Özellikle Hollywood ünlülerinin çocukları son zamanlarda tam bir stil ikonu haline geldi. Minicik bebeğe 10 bin dolarlık kıyafet giydirmekten, adeta şıklık yarışına sokmaktan kendilerini alamıyorlar. Sonra bir bakıyorsunuz o çocuklar bir anda stilleriyle gündeme oturmuş. Hatırlarsanız bir dönem Tom Cruise ve Katie Holmes'un kızları Suri giyimi ile uzun yıllar tartışma konusu olmuştu. İşte Suri gibi, ailesi dışında stilleriyle öne çıkan o çocuklardan bazıları...
2 Aila Wang: Ünlü modacı Alexander Wang’ın yeğeni Aila, son zamanların en stil sahibi çocuğu olarak anılıyor. Kendi ayrı güzel, tarzı ayrı güzel.
3 Aila Wang
4 Aila Wang
5 Kingston Rossdale: Gwen Stefani ve Gavin Rossdale’ın oğulları Kingston tam bir stil ikonu. Saçlarına önem veren Kingston geleceğin modelleri arasında gösteriliyor.
6 Beckham Kardeşler: Brooklyn, Romeo, Cruz ve Harper... Victoria gibi modacı bir anne, stiliyle her zaman dikkat çeken David Beckham gibi bir baba olunca çocukların tarzının da kötü olması beklenemezdi sanırım...
7 Romeo Beckham
8 Cruz Beckham
9 Romeo ve Cruz
10 North West: Kanye West ve Kim Kardashian’ın kızları North, oldukça cool tarzıyla dikkat çekiyor. Giydiği kıyafetlerin hakkını veriyor...
11 North West
12 North West
13 North West
14 North West
15 Marion & Tabitha Broderick: Sarah Jessica Parker’ın ikizleri Marion ve Tabitha Broderick bebekliklerinden bu yana kendilerine has tarzlarıyla dikkat çekiyor. Genelde tayt üstü elbise ve salaş giyinmeyi seven ikizler büyüdükçe bakalım nasıl bir stille karşımıza çıkacaklar...
16 Marion ve Tabitha
17 Marion ve Tabitha
18 Blue Ivy: Beyonce ve Jay-Z'nin kızı Blue'yu sırf stili için takip edenlerin sayısı bir hayli fazla. Gardırobunda özel dikim pek çok kıyafeti bulunan Blue her ne kadar para konularından çok anlamasa da, annesi ona 10 bin hatta 20 bin dolarlık kıyafetler giydirmekten çekinmiyor.
19 Blue Ivy
20 Blue Ivy
21 Blue Ivy
22 Suri Cruise: Doğduğu andan itibaren yakından takip edilen Suri, topuklu ayakkabıları ve kol çantalarıyla uzun süre konuşulmuştu. Suri şu an çok fazla topuklu giymese de babetleriyle de oldukça tarz.
23 Suri Cruise
24 Monroe ve Moroccan: Ünlü şarkıcı Mariah Carrey'nin ikizleri Monroe ve Moroccan da stiliyle öne çıkan çocuklar arasında.
25 Max ve Emme Anthony: Marc Anthony ve Jennifer Lopez'in ikizleri Max ve Emme de bebekliklerinden bu yana tarzlarıyla gündemde. JLO, çocuklarını genelde özel tasarım ve dünyaca ünlü markalardan giydirmeyi seviyor.
26 Zahir Wilburn: Ünlü şarkıcı Ciara'nın oğlu Zahir'in, tatlılığına bir de sportif şık giyim tarzı eklenince bakmalara doyamıyorsunuz.