Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bu senenin trendi elbiseler, etek ve bluzlarda ‘volan’
Bu senenin trendi elbiseler, etek ve bluzlarda ‘volan’
2017 yazına damgasını vuracak detaylardan biri de hiç kuşkusuz volanlı kıyafetler. Elbise, etek ve bluzlarda karşımıza çıkan bu detay yeni sezonda vazgeçilmeziniz olacak...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 6 Temmuz 2017 - 17:38

 

Bu sezon moda haftalarında defileleri süsleyen volan, yeni sezonun olmazsa olmaz parçalarında önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Önceki sezonlarda pantolon paçalarında kendini gösteren volan, 2017 yazı ile birlikte elbise, etek ve bluzlarda da kullanılmaya başlandı. Uçuşan yaz elbiselerinde sırt ve göğüs dekoltelerini süslerken, business tarzı elbiselerde sıradanlığı yok ediyor. Volanlar, bluzlarda kol ve yaka kısmında sağladığı hareket sayesinde ise dinamik bir görünüm yaratıyor.

rue_ss17_14

ÖNEMLİ OLAN DOĞRU PARÇALARI BİR ARAYA GETİRMEK

Peki bu volanlı parçaları nasıl kombinlemeniz gerektiğini biliyor musunuz? Rue les createurs markasının tasarım ekibinden Kübra Kıyak, bize kombin önerilerinde bulundu. Kıyak, volanlı parçaların kullanımının zor gibi görünse de aslında oldukça kolay olduğunu söylüyor: “Volanlı parçaların kullanımı zor gibi görünse de, doğru parçalarla bir araya getirdiğinizde, işinizi kolaylaştıran ve iyi görünmenizi sağlayan çözümler yaratabilirsiniz.
rue_ss17_24Canlı renklerin gardıropları süslediği yeni sezonda ofis şıklığı yaratırken, turuncu volanlı bluzunuzu beyaz bir pantolon ile kombinleyerek şık bir görünüm elde edebilirisiniz. Akşam bir yemeğe giderken sade askılı bir bluz ile bir arada kullanabileceğiniz volanlı eteğiniz ile geceye uygun bir stil yaratmak elinizde. Yaz ayları demek düğün demek. Katılacağınız düğün davetinde tercih edeceğiniz pudra renkli romantik volan detaylı elbiseniz ile sade ve bir o kadar da elegan bir tarz yakalayabilirsiniz.”

rue_ss17_25