Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bu yaz da ‘karıştır yakıştır’a devam
Bu yaz da ‘karıştır yakıştır’a devam
Her kadına güneş açtıran plaj koleksiyonu bu sezon daha da iddialı!
Moda 18 Nisan 2016 - 15:40

Çekimleri Küba'da gerçekleşen ve Küba enerjisini yansıtan koleksiyon, tatil bavullarının vazgeçilmezi olmaya hazır! ‘Karıştır Yakıştır' konseptiyle kadınlara kendi tarzlarını yaratma keyfini yaşatan Penti'de her parçayı birbiriyle kombinlemek serbest! 6 farklı konseptten ve bu konseptleri tamamlayan aksesuarlardan oluşan Plaj Koleksiyonu, yaz heyecanını ikiye katlıyor!

Penti Foto: Bülten

Plaj koleksiyonu; tüm dünyada herkesin takip ettiği ve kendi modasını yarattığı müzik festivallerine gönderme yapan “Festival” konsepti, geometrik baskılar, seksi detaylar ve farklı modelleriyle plajlarda bohem bir rüzgar estirecek “Bohemian” konsepti, slogan baskılı, şeker renkli, eğlenceli, cıvıl cıvıl “Candy Pop”, Küba ve Fas seramiklerinin hayat verdiği “Morocco”, her sene koleksiyonun ve plajların olmazsa olması “Hot” ve gençlerin gözdesi olacak Young ile 2016 yazını akıllara kazıyacak.

Gizli dikişler harikalar yaratacak!
Yeni eklenen gizli dikişiyle kalçayı sıkmayan, küçük kesimli bikini altı modellerini sunuyor. Kesimiyle kalçayı mükemmel kavrayarak daha yuvarlak ve dik görünmesini sağlayan bikiniler kadınların vazgeçilmezi olacak!

Penti Foto: Bülten

Cool sports!
Tüm dünyada herkesi ve her moda akımını etkisini altına alan spor trendini plajlara taşıyor. Blok olarak kullanılan renklerle; file, biye ve lastik detaylar sporcu ruhları bekliyor.

Tepeden tırnağa…
Mayo ve bikini temalarıyla bütünlük sağlayan plaj aksesuarları ve kıyafetleri göz kamaştırıyor! Plaj pantolonları, şortlar, kimonalar, elbiseler, etekler, ip ve örgü detaylı üstler birbirinden farklı çanta ve şapkayla yaz enerjisini tamamlıyor. Sandaletler, terlikler ve kumaş ayakkabılar koleksiyonun en şaşırtıcı ve çarpıcı ayrıntısı oluyor.

Penti Foto: Bülten

Plajda takı serbest!
Plajlarda takı rüzgarına eşlik ediyor. Mayo ve bikinilerle uyum sağlayan takı koleksiyonu tüm stil sahiplerini bekliyor.