Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağla Şıkel, 50 bin TL’lik gelinlik giydi
Çağla Şıkel, 50 bin TL’lik gelinlik giydi
Sezonun yeni trend gelinliklerini Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy tanıttı. Ünlü modellerin giydiği gelinlikler göz kamaştırdı...
Moda 2 Şubat 2018 - 17:00

Evlenecek çiftleri sezonun yeni trendleriyle buluşturan Evlilik Dünyası Fuarı’nın açılış defilesinde ünlü modeller podyuma çıktı… 16. kez düzenlenen fuar, görkemli bir defileyle açıldı. Seren Moda’nın SS18 koleksiyonunun sergilendiği açılış defilesinde ünlü modeller Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy podyumdaydı.

Özge Ulusoy, Çağla Şıkel

Özge Ulusoy, Çağla Şıkel

Yusuf Çamöz&Turan Aksoy imzasını taşıyan tasarımlar podyumda ilgiyle izlendi. Çağla Şıkel’in giydiği ve yaklaşık 2,5 ayda hazırlanan el işlemesi, 50 bin TL olan gelinlik dikkat çekti. Gelinlik, yurtdışından getirilen ve tamamı Swarovski taşlarla incilerden oluşuyor.
caglaÜnlü model Özge Ulusoy da podyuma önce siyah bir gece elbisesiyle çıktı. Ulusoy daha sonra 2 ayda hazırlanan ve 45 bin TL’lik, Swarovski taşlarla işlenen bir gelinlik giydi. Özge Ulusoy, kendi düğününde saflığı temsil eden beyaz bir gelinlik tercih edeceğini ve bundan sonra artık kendi gelinliğini giymek istediğini belirtti.
ozgeulusoy