Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy, Bar Rafaeli ile podyuma çıkacak

Haziran ayında gerçekleşecek ve şimdiye kadar yapılan 'En büyük şov' unvanına sahip olacak Dosso Dossi Fashion Show’da ünlü top model Bar Refaeli’ye Türk mankenler Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy eşlik edecek.

Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy, Bar Rafaeli ile podyuma çıkacak

Dosso Dossi Fashion Show, 12 Haziran'da yine adından uzunca süre söz ettirecek bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Etkinlikte ünlü top model Bar Refaeli baş manken olarak podyuma çıkacak.

Bar Rafaeli

Kadın, erkek, çocuk ve ayakkabı olmak üzere dört ayrı kategoride gerçekleştirilecek defile, ürün çeşitliliği anlamında şu ana kadar yapılan ‘En büyük şov’ unvanına sahip olacak. Defilenin podyumunda ise yerli ve yabancı yaklaşık 100 manken görev alacak.

Çağla Şıkel

Antalya Expo Center'da gerçekleştirilecek defile için özel bir de podyum hazırlanacağını belirten Dosso Dossi Holding CEO'su Hikmet Eraslan, 11 – 16 Haziran tarihleri arasında Antalya'da 30 ülkeden yaklaşık 5 bin kişiyi ağırlayacaklarını da söyledi. Eraslan, “Bar Refaeli ile yine dünyanın dikkatini Antalya'ya çekeceğiz. Aralarında Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy'un da olduğu pek çok ünlü mankenimiz podyumda yürüyecek” dedi.

Özge Ulusoy