Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cara Delevingne Balmain’in yüzü oldu
Cara Delevingne Balmain’in yüzü oldu
Ünlü model Cara Delevingne, Balmain'in 2019 İlkbahar Yaz kampanyasının yüzü oldu. Delevingne çekimlerde çıplak olarak kamera karşısına geçti...
Moda 1 Şubat 2019 - 09:41

Balmain’in kreatif direktörü Olivier Rousteing, markanın 2019 İlkbahar/Yaz kampanyasının yüzü olarak, Cara Delevingne’i seçti. 26 yaşındaki model, çekimlerde çıplak olarak kamera karşısına geçti. Çünkü burada odak kıyafetler değil Delevingne’in ta kendisi.
cara-2Cara’nın, Rousteing ile verdiği poz size tanıdık gelebilir. Bu pozu 1993 yılında Janet Jackson Rolling Stone kapağı için vermişti, Olivier ise o çekimi yeniden yorumladı. Tasarımcı bu ikonik poza saygı duyduğunu Instagram aracılığıyla paylaştığı fotoğrafta bildirirken; aynı zamanda fotoğraf için “Çocukluğumuzun büyük pop kültürlerinden olan Nineties’in ikonik albüm kapaklarına gönderme yapıyor” dedi.

screenshot_20190131-152206

Janet Jackson aynı pozu 1993 yılında vermişti.

Berlin'li fotoğrafçı Dan Beleiu tarafından siyah-beyaz çekilmiş iki cesur görüntü için Rousteing “Kampanya, iki ten tonunun, -biri siyah biri beyazın- birleşmesini gösteriyor. Çıplak poz vermeyi seçmek tamamen özgünlükle ilgiliydi. Temel konulara geri döndük. Saf ve şeffaf bir şey istedim. Delevigne’nin dev bir B’nin önünde çıplak poz verdiği ikinci fotoğrafa gelince, onu o kadar çok seviyorum ki üzerinde hiçbir kıyafet görmek istemiyorum. Bakışları çok güçlü ve manyetik, neredeyse başlı başına bir kıyafet…'' şeklinde açıklıyor.

cara-1
Son güncelleme: 15:03 - 02.02.2019