Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cardi B’nin meme uçlarına 250 bin dolarlık yakut!
Cardi B’nin meme uçlarına 250 bin dolarlık yakut!
Cardi B'nin, geçtiğimiz gün düzenlenen MET Gala'da giydiği Thom Browne imzalı kıyafetin detayları ortaya çıkmaya başladı. Meğer B'nin elbisesinde, iki meme ucunun üstüne denk gelen kısımlarında 250 bin dolarlık yakut varmış...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 8 Mayıs 2019 - 08:45

Dün düzenlenen MET Gala’yı bu hafta çok konuşacak gibiyiz. Zira davet sona erse de dedikodular, kıyafet detayları gibi konular yeni yeni ortaya çıkmaya başladı. Örneğin Kanye West galaya 43 dolarlık ceketle gelirken, Cardi B’nin bordo elbisesine paha biçilemiyor… Çünkü sadece B’nin meme uçlarının olduğu yerlere 2 adet yakut işlenmiş…
Stefere Jewelry’in iki yakutunu meme ucu gibi tasarlayan Browne, bu yakutların her birinin 250 bin dolar olduğunu açıkladı. Cardi B ise bunu doğruladı ve “Onlardan birini kaybedersem, Birkin çantamı satmak zorunda kalırım” dedi.
Rihanna’nın 2015 MET Gala’sında giydiği elbise ile büyük benzerlik taşıyan tasarım, tül ve dolgulu ipek organze kumaştan hazırlandı. Tasarımın yapımı 2 bin saatten fazla yani yaklaşık 84 gün sürmüş. 35 kişilik bir ekibin çalıştığı elbiseye 30 bin tüy kullanılmış.

Son güncelleme: 09:44 - 08.05.2019