Magazin kadınları leopara teslim oldu

Magazin kadınları leopara teslim oldu. Peki leopar nasıl kombinlenir?

Magazin kadınları leopara teslim oldu

Yazıya başlamadan söyleyeyim, leopar trendi bu yıla has bir durum değil. Yıllardır neredeyde yerli yabancı tüm koleksiyonlarda görmeniz mümkün. Ama bu sezon olduğu kadar göze batmamıştı. 2016-2017 kış sezonunda ayakkabıdan çantaya, pantolondan elbise ve tulumlara hatta iç çamaşırlarına kadar her tasarımda karşımızda çıkıyor.
Çıkıyor çıkmasına ama siz yine de “Bu yıl leopar trendi var illa ben de giyeceğim” diye kendinizi zorlamayın. Yakıştıran kadınlar da var kombinlemeyi beceremeyenler de!

Hale Ceylan BARLAS

Önce nasıl kombinleneceğini öğrenin

Bir kere bu tarz kıyafetleri giymek hem cesaret hem bilgi ister. Ne ile kombinleyeceğinize iyi karar vermelisiniz.
Pantolon ya da etek giyecekseniz üzerinize tercih edeceğiniz bluz, tişört ya da gömlek maksimum düzeyde sade olmalı. Tabii seçeceğiniz renk de önemli. Gidip o karmaşık desenin üzerine kırmızı, mor gibi patlayan renkler giyerseniz sirk çalışanından farkınız kalmaz!
En iyisi siyahla giymeyi deneyin, hem şık hem tarz olursunuz.
Eğer assolist değilseniz baştan aşağı leopar giymenizi de önermem. Fazla göz yoruyor. Mazallah sonra ‘Şaşı bak şaşır’ oyunlarına konu olursunuz!
Leopar trendine illa kıyafetlerle dahil olmak zorunda da değilsiniz. Ayakkabı ile de çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Olmuş mu sizce!

Gelelim cemiyet ve magazin dünyanın tanınmış kadınlarına… Her biri bir kolundan tutmuş yeni akımın. Kimi çantada tercih etmiş, kimi dış giyimde kimi de pantolon olarak… Aralarında çok şık görünüm elde etmiş olanlar var ama inanan bir elin iki parmağı kadar!

leopar

Ece Gürsel
Görüntü itibariyle pijamasıyla sokağa çıkmış gibi! Hadi diyelim leopar desenli pantolonu giydi, peki o kırmızı çanta olmuş mu? Ya o kafasına taktığı zincir detaylı bere! Her şeyi geçtim. Üzerine giydiği kolları ve etek uçları kürklü kabana ne demeli… Anlayacağınız olmamış! Nereden baksanız elinizde kalıyor…

Nükhet Duru
Ah Nükhet Hanım ah… Çantaya kadar aslında her şey yolundaymış. Siyah kombininiz ve deri ceketinizle çok şık görünüyorsunuz ama o çanta tüm güzelliğinize gölge düşürmüş! Çanta pazardan alınmış gibi görünüyor…

Tuğçe Yüzbaşıoğlu
Ne çok şık ne de çok berbat… Tuğçe Hanım’ın kombini orta şekerli kıvamında olmuş. Üzerine giydiği kısa ceket yaşını büyük göstermiş. Ceketin kolları da keşke biraz daha kısa olsaymış. Sanki bir arkadaşından emanet almış gibi görünüyor.

Işıl Reçber
Geçenlerde bir davete Mert Aslan imzalı bir ‘pijama’ tasarımıyla katılan Işıl Reçber’in modaya olan ilgisini bilmeyen yoktur. Ama her insan gibi demek ki o da hata yapabiliyor. Tamam kıyafeti güzel kombinlemiş, güzel de taşımış. Lakin o elindeki çanta sonun başlangıcı olmuş. Keşke bordo yerine siyah minik bir çanta tercih etseymiş! Boy, pos, endam, moda bilgisi her şey var ama demek ki bazen olmayınca olmuyor!

Pınar Tezcan
Belli ki trendi yakından takip ediyor ve belli ki nasıl kombinleceği konusunda bilgiye sahip. Kusur neredeyse çok az. Lakin keşke çanta ve ayakkabılar için de aynı şeyi söyleyebilseydik… Olsun… Onları da leopar deseni güzel kullandığı için görmezden geleceğiz…

Eda Taşpınar
Gerçekten bu işi biliyor! Açıkçası hiçbir kusur bulamadık. Yalnız yine de kendisine notumuz düşük. Çünkü üzerindeki leopar desenli kürk mantosu gerçek. Her ne kadar 70 yıllık bir manto da olsa bu durum hayvanseverleri kızdıracak cinsten.

Patricia Callero

fernando-muslera-patricia-callero
Leopar desen en çok siyahla kombinlendiğinde güzel görünüyor. Galatasaray’ın kalecisi Muslera’nın eşi Patricia da bunu kıyafetinde uygulamış. Ne var ki olmamış! Keşke tayt pantolonunun üzerine sadece crop top bluzunu giyseymiş. İçine giydiği tunik ya da elbise her ne ise gerçekten kötü bir görüntü vermiş!