Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Charlize Theron siyah saçlarıyla hayranlarını ikiye böldü
Charlize Theron siyah saçlarıyla hayranlarını ikiye böldü
Charlize Theron dün akşam, yakında gösterime girecek olan yeni filmi Long Shot için Paris'teydi... Hala ünlü oyuncunun siyah saçlarına alışamayan hayranları, dün bir kez daha saçlarını sarıya boyamasını istedi...
Moda 25 Nisan 2019 - 12:50

Brad Pitt ile birlikte oldukları iddia edilen Charlize Theron, dün akşam yeni filmi Long Shot’un galası için Paris’teki Gaumont Opera Capucines’deydi. Dior markasına ait mini bir elbise ile galaya katılan Theron’un stilinden çok mükemmel makyajı dikkat çekti.
Üst kısmı Gladyatör zırhını andıran, kolları tüllü elbisesi, siyah stilettoları ve siyah saçlarıyla göz kamaştıran Theron, yeni imajına alışmış gibi görünse de, hayranlarının bir çoğu bunu bir türlü kabullenemiyor.
Ne var ki Charlize, çekimlerine başlanacak yeni filmi için imaj değişikliğine gitti. Muhtemelen çekim sonrası eski haline dönecektir. Fakat yeni halini beğenenler kadar, yeni imaja alışamayıp bir an önce sarı saçlarına geri dönmesini isteyenlerin oyuncuya bir hayli baskı yaptığı konuşuluyor…