Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Chrissy Teigen artık bir kozmetik aşçısı
Chrissy Teigen artık bir kozmetik aşçısı
Podyumların aranılan modeli, şimdilerin ise çiçeği burnunda annesi Chrissy Teigen yemek kitabından sonra şimdi de bir kozmetik ürün piyasaya çıkarıyor...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 17 Nisan 2017 - 13:04

O bir model, o bir anne, o bir mutfak kuşu, o bir tam anlamıyla sosyal medya trolü, o çok esprili ve kendiyle her zaman dalga geçmeyi başaran bir kadın. O Chrissy Teigen… Ünlü şarkıcı John Legend’in eşi Teigen şimdiye kadar pek çok alanda kendini gösterdi ve her seferinde işin içinden başarıyla çıkmayı başardı. Güzel model şimdi de kozmetik dünyasına adım attı ve ünlü kozmetik markası Becca için sınırlı sayıda bir yüz paleti hazırladı.
screenshot_20170414-132554_resizedHazırlık aşamasında mutfağa girip renkleri kendi elleriyle hazırlayan 31 yaşındaki Teigen, bu birlikteliği ilk kez haftasonu “Çok leziz bir şey” diyerek duyurmuştu. Ürün henüz piyasaya çıkmadı ama yakında mağazalardaki yerini alacak. Ürünün fiyatı ise 46 dolar. Yani 169 TL civarı olacak!
ekran-alintisi

Son güncelleme: 13:21 - 17.04.2017