Çılgın manken Türkiye’ye geliyor

Dubai'deki bir gökdelenin tepesinde verdiği çılgın pozlarla tanınan Viktoria Odintsova Dosso Dossi Fashion Show için Türkiye'ye geliyor.

Çılgın manken Türkiye’ye geliyor

Türkiye’nin önemli moda şovlarından biri olan Dosso Dossi Fashion Show start veriyor. 8-13 Haziran tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilecek şov, aralarında dünyaca ünlü isimlerin de olacağı kalabalık bir katılımla başlayacak.

viktoria-odintsova-ic-4

Dosso Dossi Fashion Show ve Rixos The Land of Legends Theme Park ortaklığında gerçekleştirilecek şovun ilk yıldızları açıklandı. Rusya başta olmak üzere tüm dünyada adından “Çılgın manken” olarak söz ettiren Viktoria Odintsova, podyumda yürüyecek yıldızlar arasında yer alacak.

viktoria-odintsova-5

Moda çekimleri için gittiği Dubai'de hiçbir güvenlik önlemi almadan kendini bir gökdelenden sarkıtmasının ardından dikkatleri üzerine çeken Viktoria Odintsova, bir anda sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına girdi. 22 yaşındaki Rus modelin Instagram'da üç milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

viktoria-ic

EN ÜNLÜ SPOR SPİKERİ

Şovun ünlü isimlerinden bir diğeri ise 2003 Rusya Güzeli Victoria Lopyreva… Rusya'nın en beğenilen spor spikeri olarak anılan Victoria Lopyreva, özellikle sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraflarıyla her geçen gün ününe ün katıyor.

victoria-lopyreva-2

Manchester City Teknik Direktörü Guardiola ile verdiği pozla şöhretini Rusya sınırlarının ötesine taşıyan Victoria Lopyreva, dünya basınının da en çok röportaj yaptığı spor spikeri oldu. 34 yaşındaki Victoria Lopyreva, aynı zamanda ülkesinde düzenlenecek 2018 Dünya Kupası'nın da elçilerinden…

victoria-ic