Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cindy Crawford, markası Reserved ile 1980’lere götürüyor…
Cindy Crawford, markası Reserved ile 1980’lere götürüyor…
Efsane model Cindy Crawford, giyim markasının 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun tanıtımı için kamera karşısına geçti ve reklam filminde de bizzat kendisi rol aldı... Reklam filmi izleyenleri 1980'lere götüren ünlü model, enerjik, esnek haliyle ve ilginç dansıyla şaşkınlık yarattı.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 20 Mart 2018 - 16:18

Cindy Crawford… 1980’lerin efsane süper modeli her ne kadar bayrağı kızı Kaia’ya devretse de yine de moda dünyasından kopamıyor. Markalara birbiri ardına kapsül koleksiyonlar hazırlayan Crawford bir yandan da ‘Fast Fashion’ markası Reserved için hummalı bir çalışma sürdürüyor.
cindy-crawford-reserved1Markasının 2018 İlkbahar – Yaz koleksiyonun tanıtımını yapan Crawford çektiği reklam filmiyle izleyenleri 1980’lere götürüyor. Polonya’da geniş bir caddede çekilen filmi Gordon von Steiner yönetti. 1980’lerin esintilerini gördüğümüz pembe bir takım elbise ile görülen ünlü model enerjik bir şekilde dans ediyor.
cindy-crawford-reservedHazırlanan koleksiyonun geneline baktığınızda da özellikle 1990’lara damgasını vuran pek çok parça görmeniz mümkün. Koleksiyonda en çok pembe takım elbiyesi sevdiğini belirten 52 yaşındaki Cindy Crawford’un, yaşına rağmen ne kadar esnek, zarif ve enerjik olduğunu reklam filmiyle bir keza daha kanıtlamış oldu.

 

Etiketler