Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cindy Crawford seksi pozlarıyla dikkat çekti
Cindy Crawford seksi pozlarıyla dikkat çekti
Önümüzdeki ay, bir moda dergisinin kapağında yer alacak olan eski model Cindy Crawford, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla, kızı Kaia Gerber tarafından trollendi!
Hale Ceylan BARLAS
Moda 2 Şubat 2018 - 14:13

Dünyaca ünlü süper model Cindy Crawford, Instyle Dergisi’nin mart sayısının kapağında yer aldı. Carter Smith imzalı çekimlerde Versace’nin 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan tasarımlar giyen 51 yaşındaki model, erkek modellerle verdiği birbirinden seksi pozlarla dikkat çekiyor.
cindyGianni Versace’nin ölümünün 20. yılına özel yapılan saygı çekimlerini sosyal medya hesabından da paylaşan Cind Crawford, kızı Kaia Gerber’ın, onu trollemesinin de önüne geçemedi….
cindy1Erkek modelin bacağına sarılmış şekilde bir karesini paylaşan Crawford’a kızı “Mom!”, “Where’s dad!” “Anne, baba nerede” yazdı. Kaia’nın bu yorumundan sonra ise, fotoğrafa, esprili binlerce yorum yapıldı…
cindy5cindy3

Kaia Gerber annesine böyle espri yaptı...

Kaia Gerber annesine böyle espri yaptı…