Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuklar için Umut Çınarı defilesi
Çocuklar için Umut Çınarı defilesi
Moda tasarımcısı Fidan Şimşek, Banu Savcı’ya hazırladığı tasarımlardan oluşan 'Umut Çınarı' koleksiyonunu showroomun da gerçekleşen mini bir defileyle tanıttı. Organizasyonda tasarımlardan elde edilen gelirin büyük bir kısmı Koruncuk Vakfı’na bağışlandı.
Moda 26 Ekim 2018 - 16:14

Moda tasarımcısı Fidan Şimşek ve Banu Savcı çocuklar için özel bir koleksiyon hazırladı ve adını ‘Umut Çınarı’ koydular. Koleksiyon Şimşek’in showroomun da gerçekleşen mini bir defileyle tanıtıldı. Organizasyonda tasarımlardan elde edilen gelirin büyük bir kısmı Koruncuk Vakfı'na bağışlandı. Moda tasarımcısı Fidan Şimşek, iki kadının işbirliğinden oluşan ‘Umut Çınarı’ projesi ilhamını çınar ağacının gücünden aldığını belirtti.  Banu Savcı'dan gelen fikirle çıktıkları yolculukta kadın gücünü tasarımlarına yansıttığını da söyleyen Şimşek “Hedefimiz çocuklarımıza ışık tutmak” dedi.
fidan-simsek-banu-savci fidan-simsek-banu-savci1 fidan-simsek-banu-savci2 fidan-simsek-banu-savci3 fidan-simsek-banu-savci4 fidan-simsek-banu-savci6 fidan-simsek-banu-savci7 fidan-simsek-banu-savci8 fidan-simsek-banu-savci9