Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cool, romantik ve özgür…
Cool, romantik ve özgür…
İlkbahar yaz sezonuna heyecan verici bir yenilikle “merhaba” deyin.
Moda 18 Nisan 2016 - 11:24

Yaz sezonunun trendi derin göğüs, sırt ve kol dekolteli parçaların tamamlayıcısı Pure Soul iç giyim koleksiyonu cool, romantik aynı zamanda seksi bir görünüm vaad ediyor. Dantel detaylarıyla tek başına ceket içine bile giyilebilecek şık ve cesur parçalardan oluşuyor.

Tüm sırtı açıkta bırakan dantel modeller, boyundan bağlanarak omuzları ön plana çıkaran büstiyerler ve göğüs üzerinde geometrik bantların kullanıldığı sütyenleri, şeffaf tuniklerle, denim gömleklerle, geniş V yakalı yada açık sırt detaylı bluzlarla kombinleyerek stilinizi belirleyebilirsiniz.

Foto: Bülten
Siyah, beyaz, ekru, nude ve mavi tonların ağırlıklı olarak kullanıldığı Pure Soul Koleksiyonuyla Oxxo, ilkbahar yaz sezonuna heyecan verici bir yenilikle “merhaba” diyor.

Foto: Bülten

Markanın dinamizmini ve heyecanını gözler önüne seren imaj çekiminde dünyaca ünlü sanatçı Cihan Alpgiray ile birlikte çalıştığı çekimler Cape Town yakınlarındaki sahil kasabası Noordhoek' ta bulunan Fairytale plaj evinde gerçekleşti. Çekimlerin stylingini ise eski moda direktörü Robynne Kahn yaptı.
Foto: Bülten

Son güncelleme: 11:26 - 18.04.2016