Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cristiano Ronaldo leopar desenli sabahlıkla kamera karşısına geçti
Cristiano Ronaldo leopar desenli sabahlıkla kamera karşısına geçti
Bundan 9 yıl önce kurduğu iç çamaşırı markası CR7 için leopar desenli bir sabahlıkla kamera karşısına geçen Christiano Ronaldo, sosyal medyanın diline düştü...
Moda 6 Eylül 2019 - 11:50

Son zamanlarda iç giyim markası CR7 için hazırladığı ilginç koleksiyonlar ve çektiği reklam filmleriyle gündemde olan Christiano Ronaldo, dün de leopar desenli bir sabahlıkla çekilmiş videosunu Instagram hesabından paylaştı.
Esprili bir dille çekilen reklamda Portekizli yıldızın kötü bir gün geçirme nedenleri tostunu yakması, sosyal medyada beğeni alamaması olarak yansıtılıyor.
2013 yılında kurduğu markasının yeni parfümünü tanıtmak için bir tanıtım hazırlayan ve reklamda kendisiyle dalga geçen Ronaldo’nun videosundan çok üzerine giydiği leopar desenli sabahlığı konuşuldu.

Portekizli futbolcu, CR7 Play It Cool adlı parfümün reklamı için havuz başında ayağı kayıp düşme sahnesiyle de dikkat çekti.