Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
David Beckham Love dergisinin kapağı için makyaj yaptı
David Beckham Love dergisinin kapağı için makyaj yaptı
Ünlü futbolcu David Beckham, Love Magazine dergisine kapak oldu. Eski futbolcunun yeşil eyeliner'lı göz makyajı sosyal medyaya damgasını vurdu...
Moda 10 Ocak 2019 - 11:31

‘Sahaya ilk ayak bastığım andan itibaren bir futbolcu olmak istediğimi biliyordum. Kariyerim böyle başladı ve en rahat, en güvenli ve en mutlu hissettiğim yer burasıydı’ diyor David Beckham… Love Magazine dergisinin yeni sayısına kapak olan eski futbolcu, yaptığı açıklamalar ve kapaktaki makyajlı haliyle sosyal medyanın gündemine oturdu…
davidÇekimlerde Dior takım elbisesiyle kamera karşısına geçen David Beckham, zümrüt yeşili göz farı ile dikkat çekti. Boynundaki yeşil dövme ile aynı tondaki göz farı ‘David 2019 makyaj trendini açıklıyor’ gibi esprili yorumlara neden oldu.
screenshot_20190110-10441370’li yılların sonlarında Green Day üyelerinden Billie Joe Armstrong’u veya Fallout Boy’dan Pete Wentz’in göz kapaklarına sürülen koyu renkli makyaja bir gönderme yapıldığı düşünülüyor.

Etiketler