Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dilan Çıtak Tatlıses Murat Aytulum defilesine çıktı
Dilan Çıtak Tatlıses Murat Aytulum defilesine çıktı
Deri üzerine yaptığı çalışmalarla dikkat çeken Murat Aytulum, 2020 İlkbahar Yaz koleksiyonunu Mercedes Benz Fashion Week Istanbul kapsamında sundu. Defilenin sürpriz konuğu ise İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Tatlıses oldu.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 11 Ekim 2019 - 10:22

Murat Aytulum, Mercedes Benz Fashion Week İstanbul kapsamında NO'34 adını verdiği İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonu sundu. Renklerin ağır bastığı defile, renkli görüntülere sahne oldu.
Koleksiyondaki renkler ve rengarenk siluetler İstanbul'un eğlenceli haline göndermeler yaparken, grafik baskılar, siyah-beyaz desenler de şehrin karmaşık yönünü ortaya koyuyor.
Defilenin finalinde ise İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses podyumdaydı. Selamlamaya tasarımcı Murat Aytulum ile birlikte çıkan Tatlıses oldukça heyecanlı görünüyordu. Daha önce de İdo Tatlıses Deniz Berdan’ın defilesinde boy göstermiş ve beğeni toplamıştı.
Defilenin finali renkli balonlar ve Dilan Tatlıses’in podyuma çıkmasıyla renklendi lakin, ünlü şarkıcının podyuma tek başına çıkıp yürümesini tercih ederdim. Zira Aytulum ile el ele çıkması, sanki koleksiyonu birlikte hazırlamışlar da selamlamaya da birlikte çıkmışlar gibi bir imaj oluşturdu.