Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dua Lipa yaptığı kombinle ailenin erkeklerinden emanet kıyafet almış gibi görünüyor
Dua Lipa yaptığı kombinle ailenin erkeklerinden emanet kıyafet almış gibi görünüyor
Ünlü şarkıcı Dua Lipa, iki gün önce New York JFK Havaalanı'nda görüntülendi. Lipa'nın akıllara durgunluk verecek stili ise 'Moda dünyası ağlıyor' gibi yorumlandı...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 5 Şubat 2019 - 14:54

Son yılların en favori isimlerinden biri olan Dua Lipa, geçtiğimiz gün JFK Havaalanı’nda objektiflere takıldı. Yeşil ağırlıklı bir kombin yapan Lipa’nın stili akıllara durgunluk verecek türdendi. Üzerindeki parçalar tek tek baktığınızda sanki ailesinin erkeklerinden ödünç kıyafet almış da sokağa çıkmış gibi görünmesini sağlamış.
dua-lipa3Öyle ki, ceketi babasından, baklava desenli süveteri abisinden, pantolonu dayısından, ayakkabıları dedesinden, şapkayı ise bir döneme damga vuran müzik grubu Jamiroquai’nin solisti Jay Kay’den almış gibi duruyor. Bizim genç şarkıcıya yakıştıramadığımız kıyafetler maalesef 2019’da oldukça popüler. Hatta ceketler artık 80’lerde babaların giydiği modellere benziyor.
dua-lipa2Dua Lipa’nın şapkasına gelirsek… 22 yaşındaki şarkıcının şapkası tasarımcı Emma Brewin’a ait. Yüzde yüz vegan olduğu söylenen Zsa Zsa adlı tasarımın fiyatı da 420 sterlin. Yani yaklaşık 2 bin 850 TL civarında..
dua-lipa dua-lipa1