Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dünyanın en kısa modeli Dru Presto
Dünyanın en kısa modeli Dru Presto
15 yaşına kadar pek çok zorbalığa maruz kalan Dru Presto şu an 21 yaşında ve 1 metre boyuyla moda camiasının en sıradışı figürlerinden biri.
Moda 10 Kasım 2017 - 16:32

Dru Presto 21 yaşında bir model. Ama öyle bildiğiniz gibi boyu 1.75 ya da üstü bir ölçüye sahip değil. Aksine boyu 1 metre 6 cm… Şu an dünyanın en kısa modeli olan Presto, aslında bu noktaya kolay gelmedi. İki yıl önce Los Angeles’ın küçük bir kasabasına taşınan ve modelliğe burada adım atan Dru, 15 yaşına kadar hor görüldü, dalga geçildi, zorbalık gördü ve dışlandı…

ÖZGÜRLÜK İÇİN LOS ANGELES

Barcroft TV’ye açıklamalarda bulunan model ailesindeki tek cücenin kendisi olduğunu söyleyerek yaşadıklarını anlattı: “Gerçekten zor zamanlar geçirçidm. Alay edip isimler takıyorlardı. Ailem her zaman destek oldu. Birlikte bu yaklaşımlarla nasıl başedeceğimizi öğrendik.” Liseyi bitirdikten sonra evini terk eden Dru, özgür bir hayat için Los Angeles’a taşınmaya karar verdi. Küçük insanlar için yeni bir yol oluşturmak için moda dünyasının araştırdı ve bu alanda bir iş yapmaya karar verdi.

BİZ DE SEKSİ OLABİLİRİZ

“İnsanların da benim gibi kendilerini özgür hissetmesini istiyorum” diyen Dru Presto, “Biz de herkesin giyindiği gibi giyinebiliriz. Biz de herhangi bir çekimde seksi olabiliriz” dedi ve şu an hayallerine kavuşmuş durumda. Dru başarılı olduğu bu alanda şu an kendi gibi olan pek çok kişiye ilham kaynağı oluyor.

Son güncelleme: 00:26 - 11.11.2017
Etiketler