Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Düşes Kate bu sefer tutturdu
Düşes Kate bu sefer tutturdu
Kate Middleton’un Hindistan gezisindeki kıyafetleri bu kez çok sevildi.
Moda 14 Nisan 2016 - 11:23

Hindistan gezisinde giydiği kıyafetler ile adından söz ettiren Kate Middleton, internet dünyasının en çok merak edilen ve en çok konuşulan ismi oldu.

Foto: FameFlynet

Geçtiğimiz günlerde Prens William ile verdiği davette giydiği kıyafetlerle büyük eleştiri yağmuruna tutulan ve ne giyse yakışmadığı söylenen Kate Middleton, bu kez tam not aldı.
Middleton’ın eşi Prens William ile en son çıktığı Hindistan turunda Anna Sui, Temperley London, Emilia Wickstead, Alexander McQueen gibi ve Zara gibi marka ve özel tasarım kıyafetler tercih etti.

Kate Middleton, 1. gün baskısı, elbisenin tarzı ve müthiş renk uyumu ile tam not almayı başardı.
Foto: DepoPhotos

Yine 1 gün giydiği  kıyafeti İngiliz tasarımcı Jenny Packham imzası taşıyor. Kate, tasarımcıdan  Hint tadında bir tasarım istemiş ve ortaya böyle harikulade bir parça çıkmış.

Gezinin 1. gününde  Mumbai'deki terör saldırsına kurban gitmişlerin anı törenine katıldığı sırada gidydiği bu  ise Kate’in en sevdiği tasarımcı Alexander McQueen imzalı.

Düşes’in giydiği bu kıyafet aslında tek parça gibi görünse de etek ve üst olmak üzere iki parçadan oluşuyor. Kate’in Temberley London kıyafeti de en çok sevilenler arasında yer alıyor.

Baharın rengi ve güpürün muhteşem uyumu ile Kate adeta zarafetini ve güzelliğini bir kez daha herkese ilan ediyor. Middleton’un bu elbisesi de Temberley London.
Foto: FameFlynet

Hindistan gezisinin etnik ruhunu yansıtan bu tasarım ise Amerikan tasarımcı Anna Sui imzası taşıyor.

Son güncelleme: 12:00 - 23.04.2016