Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emily’nin seksi yaz modası
Emily’nin seksi yaz modası
Ünlülerin plaj stilinden ilham almanın tam zamanı
Moda 8 Nisan 2016 - 12:15

24 yaşındaki İngiliz model Emily Ratajkowski, son zamanların en popüler mankenleri arasında yer alıyor.  Instagram’da 5 milyonun üzerinde takipçisi bulunan seksi modelin plaj modası ise oldukça beğeni alıyor. Yaza sayılı günler kala Emily’nin Instagram hesabını zoomladık ve en çekici plaj stillerini bir araya getirdik.

Emily Ratajkowski’nin plaj modasında sık sık şapkalarla karşılaşabilirsiniz. Seksi modelin çeşit çeşit şapka modelleri favorileri arasında yer alıyor.


Mayo yerine bikini tercih eden Ratajkowski’nin plaj stili oldukça cesur. Güzel model bu sezonun da modası olan üçgen bikinileri ağırlıklı olarak tercih ediyor ve bikinilerinde karıştır giy modasını sık sık uyguluyor.


Plaj stilinde aksesuar kullanmaya pek yanaşmayan seksi modelin en çok tercih ettiği detay güneş gözlükleri. Seksi modelin plajda ya da havuz başında tercih ettiği çeşit çeşit ve oldukça şık güneş gözlüklerinden ilham alabilirsiniz.

Ve her zaman iddialı stiliyle adından söz ettiren genç modeli bolca üstsüz güneşlenirken ya da poz verirken görebilirsiniz.

Son güncelleme: 12:20 - 08.04.2016