Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eva Herzigova 44 yaşında marka yüzü oldu
Eva Herzigova 44 yaşında marka yüzü oldu
Dünyaca ünlü model Eva Herzigova, ünlü bir markanın 2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun tanıtım yüzü oldu.
Moda 20 Şubat 2018 - 14:10

1990’lı yılların aranan yüzlerinden dünyaca ünlü model Eva Herzigova 44 yaşına rağmen modellik yapmaya devam ediyor. 3 çocuk sahibi model, Alman markası Gerry Weber ile anlaştı. 2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun yüzü olan Herzigova, Donald Schneider’ın kreatif yöneticiliğini yaptığı kampanyanın fotoğraf çekimleri Santorini’de Pamela Hanson tarafından gerçekleştirildi.
eva-herzigova1Markanın 16 Mart 2018 tarihinde Eva Herzigova’nın katkılarının da yer aldığı bir diğer sınırlı üretim olan ‘Kapsül Koleksiyonunu’ beğenilere sunacağı belirtilirken, İlkbahar/Yaz koleksiyonunun 7 Mart 2018 tarihinden itibaren tüm dünyada satışa sunulacağı kaydedildi.

Eva Herzigova'nın Bottega Veneta defilesinden bir görüntüsü...

Eva Herzigova’nın Bottega Veneta defilesinden bir görüntüsü…

Koleksiyon hakkında verilen bilgiye göre, bu koleksiyonda pembe rengi öne çıkacak. Önemli görünümleri elbise ve pantolonlar üzerindeki çiçekli baskılarla pembe deri ceketler ön planda. Nakışlı jeanler ve kazaklar, yağmurluklar ve mavinin yeni tonlarında bluzlarla elde edilen rahat ve günlük görünüm de koleksiyonun öne çıkan özelliklerinden olduğu kaydedildi. Diğer dikkat çeken parçalar arasında farklı renklerde gündelik tulumlar, bukle spor ceketler ve deri ceketler yer alıyor.

Etiketler